AUTOSERVIS

-     kompletní oprava, údržba osobních i dodávkových vozidel. Postaráme se jak o vozidlo nové i starší aniž by byly jakkoliv porušeny záruční podmínky.
K opravám používáme díly, které jsou kvalitou srovnatelné s originálnímy, avšak nesrovnatelně levnější. Společně s příznivou cenou ušetříte až 60% z ceny oproti originálním autoservisům.

PNEUSERVIS

-     výměna pneumatik na počkání od 260,- kč, zajistíme uskladnění, likvidaci starých pneu. Skladem máme široký výběr pneu nejběžnějších rozměrů, možnost objednání pneu do 24 hod.
Pneuservis je vybaven moderním zařízením, vyškolenými odborníky a individuální přístupem ke každému zákazníkovy.

VÝMĚNA AUTOSKLA

-      výměna předního i čelního autoskla u osobního, užitkového vozidla.
Kvalitní autosklo na automobilu je základem pro bezpečnou, klidnou a především zákony nepostihnutelnou jízdu. Kvalitní a především nepoškozené autosklo je nejen bezpečné, ale zároveň i nutné. Pokud totiž bude mít váš automobil sklo rozbité, za což se považuje prasklina větší než 20mm umístěná ve stírací ploše, může to pro Vás znamenat odebrání až pěti bodů, a udělení pokuty ve výši až deset tisíc korun.
Máte-li již autosklo na automobilu prasklé, neváhejte a nechte si toto autosklo neprodleně vyměnit.

PŘESTAVBA NA LPG

-      specializujeme se na přestavby motorových vozidel na pohon LPG. Přestavba auta na plyn je prováděna vždy s co nejmenším zásahem do vozidla tak, aby byla zachována jeho vizuální stránka. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a dbáme na jeho maximální spokojenost s přestavbou auta na plyn.

DALŠÍ SLUŽBY

-      servis klimatizace, motoservis, oprava autolaku, karosárna, příprava vozidla na STK + ME, likvidace pojistných událostí, odtahová služba, prodej náhradních dílů, likvidace autovraků ....

autoservis Mariánské Lázně

pneuservis Mariánské Lázně

pneu Mariánské Lázně

levný pneuservis Mariánské Lázně

autoservis Mariánské Lázně
autoservis, pneuservis, pneu, Mariánské Lázně, Planá, Drmoul, Chodová Planá, Velká Hleďsebe, Valy, Kynžvart, Trstěnice, Skláře, Chotěnov, Ušovice, Stanoviště, Zádub, Závišín, autoservis Mariánské Lázně, autoservis Planá, autoservis Drmoul, autoservis Chodová Planá, autoservis Velká Hleďsebe, autoservis Valy, autoservis Kynžvart, autoservis Trstěnice, autoservis Skláře, autoservis Chotěnov, autoservis Ušovice, autoservis Stanoviště, autoservis Zádub, autoservis Závišín, pneuservis Mariánské Lázně, pneuservis Planá, pneuservis Drmoul, pneuservis Chodová Planá, pneuservis Velká Hleďsebe, pneuservis Valy, pneuservis Kynžvart, pneuservis Trstěnice, pneuservis Skláře, pneuservis Chotěnov, pneuservis Ušovice, pneuservis Stanoviště, pneuservis Zádub, pneuservis Závišín, pneu Mariánské Lázně, pneu Planá, pneu Drmoul, pneu Chodová Planá, pneu Velká Hleďsebe, pneu Valy, pneu Kynžvart, pneu Trstěnice, pneu Skláře, pneu Chotěnov, pneu Ušovice, pneu Stanoviště, pneu Zádub, pneu Závišín
., ., ., ., . . . . . . . . . . .
autoservis Mariánské Lázně

volejte:     +420   728 920 290

AUTOSERVIS PRAIZLER:     U Mlékárny 844/8A, 353 01 Mariánské Lázně

Po - Pá:     8.00 - 17.00 hod.     pauza 12.00 - 13.00 hod.,     So - Ne - te. dohodou